WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Wydruki wielkoformatowe mają szerokie zastosowanie w reklamie i wystawiennictwie. Stosowane są m.in. do podświetleń, wyklejania pojazdów, aplikacji okiennych i jako samodzielne grafiki reklamowe. Oferujemy Państwu wydruki solwentowe charakteryzujące się dużą odpornością na warunki atmosferyczne takie jak deszcze czy promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz.

Drukujemy na :
– banerze (frontlite, backlite, block-out)
– folii samoprzylepnej różnego typu (monomeryczna, polimerowa, wylewana, one way vision)
– siatce banerowej (mesch)
– tkaninach (flagi, canvas)
– papierach (bilbordy, plakaty)
– płótnie
– laminowanie, zgrzewanie, oczkowanie, naklejanie i montaż

 

Oferujemy również profesjonalne montaże wydruków wielkoformatowych oraz innych form reklamy.

Kilka naszych przykładowych realizacji:

 

Zamówienia możecie Państwa składać w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziecie gotowe propozycje najczęściej kupowanych produktów wraz z cennikiem według ilości i rozmiarów. Zamówienia przyjmowane są 24h przez 7 dni w tygodniu, do realizacji są kierowane od poniedziałku do piątku.

SKLEP MDUST – https://www.agencjamdust.pl/sklep/

 

Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na portalu społecznościowym:

Facebook – http://www.facebook.com/agencjamdust

Instagram – https://www.instagram.com/mdust.agencja.reklamowa

 

Krótko o nas:

Nasza firma  to idealna agencja reklamowa dla każdego działająca od roku 2007. Posiadamy własne zaplecze graficzne i produkcyjne oraz utrzymujemy stałą współpracę z wieloma firmami z naszej branży. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego zlecenia reklamowego…od wizytówek po billboardy…od projektu do efektu. Dążymy do uzyskania satysfakcji i zaufania każdego Klienta, poprzez połączenie marketingu z reklamą, jak również świadczenie wysokiej jakości obsługi w projektowaniu i wykonywaniu reklam dla klientów z całego kraju.

 

OFERTA MDUST: druki firmowewydruki wielkoformatowenaklejki samoprzylepnereklama zewnętrznaoklejanie samochodówwycinanie liter i znaków z foliistudio graficzneupominki reklamowe