WYCINANIE LITER I ZNAKÓW Z FOLII

Efektowna i niedroga forma reklamy lub informacji – loga, litery i cyfry samoprzylepne – idealne na witryny, drzwi, łódki, samochody.

Oferujemy profesjonalne, precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów z folii samoprzylepnej. Możemy wykonać wszelkiego rodzaju litery i cyfry samoprzylepne, loga, znaki graficzne, itp.

Dzięki tzw. transferom (folia lub papier transferowy/transportowy) możliwe jest przenoszenie na podłoże nawet bardzo skomplikowanych elementów bez ryzyka ich uszkodzenia, posklejania lub nieprecyzyjnego naklejenia.

Materiały:
wzornik oracle 641 150x150 WYCINANIE LITER I ZNAKÓW Z FOLIIWzornik kolorów folii Oracal 641 – UWAGA – kolory na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych!

Większość prac wykonujemy na ekonomicznej, trzyletniej folii Oracal 641. To doskonała relacja jakości do ceny.

Dostępne są oczywiście również inne folie – począwszy od najpopularniejszych, przeznaczonych do krótkookresowych aplikacji folie monomenrowe, przez długookresowe folie polimerowe, na foliach specjalnych (fakturowanych, np typu carbon, fluorescencyjnych, odblaskowych) kończąc.

Możemy również zadrukować folię i wyciąć do kształtu wydruku – więcej o druku na folii samoprzylepnej.

Do wyciętej folii możemy dodać lub ew. od razu na nią nakleić transfer (samoprzylepną folię transportową) dzięki któremu grafikę można bez problemu w całości przenieść na przygotowaną do naklejania powierzchnię.