STUDIO GRAFICZNE

 

Studio graficzne oferuje Państwu usługę opracowania graficznego dla każdej zamówionej u nas pozycji.

Wycena opracowania graficznego niestandardowego przesyłana jest indywidualnie zależności od przesłania konkretnych składowych:

 • słowny opis projektu / wizualizacja (szkic) / oczekiwania
 • ilość materiałów graficznych do wykorzystania w opracowaniu
 • kompletne materiały tekstowe do zamieszczenia w opracowaniu
 • informację na temat oczekiwanego czasu realizacji opracowania graficznego.

Zawierając dane informacje prosimy o przesłanie zapytania na adres biuro@agencjamdust.pl w celu przygotowania konkretnej wyceny dla Państwa zamówienia.

Po wysłaniu wstępnych koncepcji opracowania przydzielamy też 3 tury nanoszonych zmian, które pragnie zasugerować Klient. W danej turze powinny zostać zawarte wszystkie informacje odnośnie zmian w projekcie – po skompletowaniu wytycznych zmian należy umieścić je w jednym mailu zachowując ciągłość korespondencji z używanego wcześniej adresu mailowego. Tura kończy się odpowiedzią ze strony grafika wraz z naniesionymi zmianami oraz uwagami ze strony grafika.

W zależności od sytuacji, jaka rozwinie się przy projektowaniu, liczba darmowych tur (decyzją grafika) może ulec powiększeniu. W tym wypadku uwzględniane są drobne, pojedyncze zmiany w projekcie.
Wszystkie przyjęte telefonicznie uwagi dla studia graficznego (odnośnie projektu) prosimy przesyłać także drogą mailową – o tym zostają Państwo również poinformowani podczas rozmowy telefonicznej z Grafikiem.
Zatwierdzona wersja opracowania graficznego trafia do realizacji – jeżeli rodzaj medium lub wykonania nie został jeszcze ustalony, zostaną Państwo poinformowani o możliwych sposobach oraz odpowiadającym im cenach.

 

Podstawowy cennik usług graficznych:

 • Przygotowanie pliku do produkcji – opłata stała naliczana do każdego zamówienia – 10 zł brutto
 • Opracowanie graficzne podstawowe – 50 zł brutto
  (cena zawiera przygotowania opracowania graficznego w oparciu o przekazane materiały przez klienta, nie zawiera szparowania i wycinania fotografii jak również dobierania ich z internetu, w cenie są 3 bezpłatne poprawki wynikające ze zmian naniesionych przez klienta, każda kolejna zmiana jest płatna 30 zł brutto)
 • Opracowanie graficzne zaawansowane – 150 zł brutto
  (cena zawiera przygotowania opracowania graficznego w oparciu o przekazane materiały przez klienta, zawiera szparowanie i wycinania fotografii jak również dobieranie ich z internetu, w cenie są 3 bezpłatne poprawki wynikające ze zmian naniesionych przez klienta, każda kolejna zmiana jest płatna 50 zł brutto, koszt wybranego zdjęcia w serwisie fotolia ponosi klient po jego zatwierdzeniu)
 • Opracowanie graficzne katalogu/folderu/instrukcji itp (prac wielostronicowych) – 80 zł brutto / stronę
  (cena zawiera przygotowania opracowania graficznego w oparciu o przekazane materiały przez klienta, zawiera szparowanie i wycinania fotografii jak również dobieranie ich z internetu, w cenie są 3 bezpłatne poprawki wynikające ze zmian naniesionych przez klienta, każda kolejna zmiana jest płatna 30 zł brutto / stronę, koszt wybranego zdjęcia w serwisie fotolia ponosi klient po jego zatwierdzeniu)
 • Inne prace – wycena indywidualna na biuro@agencjamdust.pl

Czas realizacji opracowania graficznego:

– opracowanie graficzne podstawowe – 1-2 dni robocze

– opracowanie graficzne zaawansowane – 2-3 dni robocze

– opracowanie graficzne wielostronicowe – 5-7 dni roboczych

Przystąpienie do wykonania opracowania graficznego odbywa się po przekazaniu przez klienta 100% materiałów, które mają być wykorzystane.

 

Zamówienia możecie Państwa składać w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziecie gotowe propozycje najczęściej kupowanych produktów wraz z cennikiem według ilości i rozmiarów. Zamówienia przyjmowane są 24h przez 7 dni w tygodniu, do realizacji są kierowane od poniedziałku do piątku.

SKLEP MDUST – https://www.agencjamdust.pl/sklep/

 

Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na portalu społecznościowym:

Facebook – http://www.facebook.com/agencjamdust

Instagram – https://www.instagram.com/mdust.agencja.reklamowa

 

 

OFERTA MDUST: druki firmowewydruki wielkoformatowenaklejki samoprzylepnereklama zewnętrznaoklejanie samochodówwycinanie liter i znaków z foliistudio graficzneupominki reklamowe