REKLAMA ZEWNĘTRZNA

BILLBOARDY

Wielkoformatowe tablice reklamowe -billbordy ,na wymiary wg zamówienia klienta. Proponujemy wykonanie tablic z blach i stali ocynkowanej bez malowania, co powoduje, że na długo zachowują swój pierwotny wygląd.

 

SZYLDY

Tablice mają swój stelaż z profili metalowych, mocowane do kształtowników i zalewane betonem w ziemi. Wykonujemy z blach ocynkowanych, aluminiowych lub PCV w zależności od miejsca i potrzeb

 

KASETONY

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór kasetonów, począwszy od prostych z profili aluminiowych po owale tłoczone. W większości kasetony wykonane są jako podświetlane. Wyróżniamy

 

MARKIZY

Markizy to rodzaj osłon przeciwsłonecznych, które zabezpieczają wpływem promieni słonecznych i deszczu. Można wyróżnić: markizy tarasowe, balkonowe, koszowe (sklepowe).

 

LITERY PRZESTRZENNE

Litery przestrzenne podświetlane wymagają zastosowania skomplikowanej i pracochłonnej techniki. Wykonane są z plexi, stosuje się świetlówki odpowiednio rozmieszczone w celu uzyskania.

 

BANERY

Wykonujemy banery z materiału plandekowego, PCV ,to doskonała forma prezentacji firmy, produktów usług. Bardzo wytrzymały produkt, łatwy w konserwacji.

 

WYKLEJANIE POJAZDÓW

Reklama na pojazdach jest jedna z najtańszych form reklamy. Odpowiednio oznakowany samochód potrafi skutecznie zwrócić na siebie uwagę. Jest to reklama przemieszczająca się i szybko dociera. – sprawdź

 

KONSTRUKCJE STALOWE

Konstrukcje stalowe wykonane z profilów stalowych o róznych przekrojach zarówno wymiarach standardowych jak i indywidualnie na potrzeby klienta. Konstrukcje zabezpieczone standardowo farbami.

 

PANELE LED

Wykonywanie na zamówienie paneli LED w 3 kolorach – czerwony, zielony i niebieski. Sterowane za pomocą sterownika, bardzo proste w obsłudze.

 

STANDEMY, PYLONY

Standemy, pylony wykonywane najczęściej z profilów aluminiowych malowanych proszkowo. Standemy mogą występować w postaci stacjonarnej lub przenośnej. Standardowe wymiary standemów.

 

OFERTA MDUST: druki firmowewydruki wielkoformatowenaklejki samoprzylepnereklama zewnętrznaoklejanie samochodówwycinanie liter i znaków z foliistudio graficzneupominki reklamowe