OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Oklejanie samochodów jest doskonałym nośnikiem reklamy.

Codziennie widzi je od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset osób. Zwracanie uwagi na potencjalnie zainteresowanych naszą usługą, bądź produktem na drogach, w korkach czy na parkingach, nigdy nie było tak blisko nas. Wystarczy kreatywnie rozdysponować powierzchnię reklamową samochodu.

MDUST Agencja Reklamowa oferuje oklejanie samochodów. Niech Państwa samochód, zarówno firmowy, jak i osobisty będzie nośnikiem reklamowym, pracującym wraz z nami na sukces przedsiębiorstwa. Folia, którą stosujemy, aby okleić auta jest trwała i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne.

Dzięki czemu, śmiało możemy mówić o długotrwałym efekcie. Pamiętajmy nasze auta są mobile, dzięki temu prezentujemy się całemu miastu, a nie tylko wąskiej grupie odbiorców.

Kilka naszych realizacji:

 

Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na portalu społecznościowym:

Facebook – http://www.facebook.com/agencjamdust

Instagram – https://www.instagram.com/mdust.agencja.reklamowa

 

Krótko o nas:

Nasza firma  to idealna agencja reklamowa dla każdego działająca od roku 2007. Posiadamy własne zaplecze graficzne i produkcyjne oraz utrzymujemy stałą współpracę z wieloma firmami z naszej branży. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego zlecenia reklamowego…od wizytówek po billboardy…od projektu do efektu. Dążymy do uzyskania satysfakcji i zaufania każdego Klienta, poprzez połączenie marketingu z reklamą, jak również świadczenie wysokiej jakości obsługi w projektowaniu i wykonywaniu reklam dla klientów z całego kraju.

 

OFERTA MDUST: druki firmowewydruki wielkoformatowenaklejki samoprzylepnereklama zewnętrznaoklejanie samochodówwycinanie liter i znaków z foliistudio graficzneupominki reklamowe