NAKLEJKI PRODUKTOWE

Naklejki produktowe – oznakuj swój produkt w sposób, który zwiększa sprzedaż.

Czy wiesz, że za pomocą etykiet możesz znacząco podnieść prestiż swojego produktu? Dzięki profesjonalnie dobranym rozwiązaniom produkcyjnym możesz z powodzeniem wyróżnić swój produkt na rynku, dostosować do specyficznych wymagań klientów czy nadążać za zmianami, które wprowadza konkurencja. Niezależnie od motywacji są to działania przynoszące realne korzyści.

Etykiety produktowe są nie tylko niezbędnym nośnikiem informacji o produkcie, określającym jego skład, zawartość opakowania czy przekazującym wszystkie niezbędne dla użytkownika informacje.

Stosowane dziś do druku etykiet nowoczesne maszyny produkcyjne mają zdecydowanie więcej możliwości niż jeszcze kilka lat temu. Począwszy od jakości i precyzji druku, poprzez odwzorowanie kolorów do nieraz niewiarygodnych „efektów specjalnych”. Dzięki temu dziś prawie wszystko jest możliwe.

Sama etykieta przestała być wyłącznie zwykłym, niezbędnym nośnikiem informacji i zaczęła pełnić dodatkowe funkcje. Często są one związane z komunikacją z klientem. Nawiązanie takiej interakcji z odbiorcą jest możliwe na przykład dzięki personalizacji druku czyli naniesieniu indywidualnych oznaczeń na poszczególne, kolejne użytki.

Dzięki temu mamy podczas drukowania możliwość zmiany kolejnych wzorów, numerów i znaków lub zmianę rodzaju nadruku w czasie realizacji całego nakładu. Te unikalne cechy sprawiają, że zwykła etykieta stała się dziś skutecznym narzędziem marketingowym, które dostosowuje produkt do potrzeb odbiorcy i utożsamia z go marką.

 

Kilka naszych realizacji:

 

Ogólne parametry produkcyjne druku naklejek:

  • druk pełnokolorowy w skali CMYK
  • szerokość druku: do 950 mm
  • długość wydruków uzależniona jest od rodzaju projektu (druk z rolki 50 mb)
    – naklejki w arkuszach 950×500 mm
  • rozdzielczość: 1080 x 720 dpi lub 1440 x 720 dpi foto
  • podłoże: folie samoprzylepne: biała błyszcząca, biała matowa, bezbarwna błyszcząca, bezbarwna matowa i inne
  • nacinanie ploterowe folii po wydruku w dowolnym kształcie, możliwe docinanie do formatek A4, perforacja ułatwiająca odrywanie pojedynczych użytków naklejek

Pracujemy na nowoczesnych i precyzyjnych maszynach, rodzaj i jakość folii uzgadniane indywidualnie według potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną fachową pomoc -> Kontakt

 

Zamówienia możecie Państwa składać w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziecie gotowe propozycje najczęściej kupowanych produktów wraz z cennikiem według ilości i rozmiarów. Zamówienia przyjmowane są 24h przez 7 dni w tygodniu, do realizacji są kierowane od poniedziałku do piątku.

SKLEP MDUST – https://www.agencjamdust.pl/sklep/

 

Naklejki samoprzylepne to również: Naklejki reklamowe – Naklejki produktowe, etykiety – Naklejki wielorazowe – Naklejki dekoracyjne –  Naklejki z grafiką po stronie kleju – Naklejki odblaskowe – Naklejki magnetyczne – Naklejki żelowe / 3D

 

OFERTA MDUST: druki firmowewydruki wielkoformatowenaklejki samoprzylepnereklama zewnętrznaoklejanie samochodówwycinanie liter i znaków z foliistudio graficzneupominki reklamowe