NAKLEJKI ODBLASKOWE

Reklama świecąca nocą? Owszem, nawet naklejka na samochodzie, tablicy, szyldzie oraz banerze po oświetleniu potrafi świecić. Doskonale sprawdza się na tablicach reklamowych przy drodze jak również na znakach parkingowych.

Naklejki odblaskowe produkujemy na folii renomowanej firmy REFLEKTON. Folia charakteryzuje się wysokim współczynnikiem pryzmatycznym, co pozwala na uzyskanie wysokiej głębi kolorów po zadruku i oświetleniu.

 

Oferujemy produkcję naklejek odblaskowych (druk na białej folii w pełnej palecie kolorów CMYK), coraz bardziej popularne odblaski możesz teraz zamówić również z własną grafiką.
Naklejki odblaskowe to nie tylko wyjątkowy gadżet i nietypowa naklejka, ale również istotny element bezpieczeństwa. Połącz funkcję bezpieczeństwa z funkcją marketingową i zamów swoje odblaski już dziś.

Właściwości folii odblaskowej pozwalają odbijać światło w przypadku skierowania go bezpośrednio na folie (działanie folii jest takie same jak w przypadku znaków drogowych). Dzięki temu folie te doskonale nadają się na reklamę zewnętrzną.
Wykonujemy naklejki odblaskowe w formie elementów kierunkowych, grafiki na tablice, znaki oraz inne elementy, które można dodatkowo wyróżnić poprzez elementy odblaskowe.
Do druku naklejek używamy wysokiej klasy folii samoprzylepnych Oralite o dużym współczynniku odbicia światła.

Wydrukuj swoje super wytrzymałe naklejki odblaskowe! – oferowane w tym dziale pełnokolorowe naklejki odblaskowe mogą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym laminatem foliowym. Znacznie wydłuża on żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia on naklejki na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV. Naklejki laminowane są również odporne na działanie chemikaliów, paliw, detergentów, itp. Nadruku z takich naklejek nie da się zmyć bez ich uszkodzenia mechanicznego! Wariant laminowania to gwarancja, że w 100% nadruk jest niezmywalny, jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie warunki wymagają, aby nadruk był całkowicie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Aby naklejki/etykiety miały maksymalnie wysoką jakość, zalecamy je dostarczać w formie wektorowej, pozwala to na dowolne skalowanie grafiki bez utraty jej jakości.

Nasz dział graficzny zapewnia również kompleksowe usługi z zakresu projektowania naklejek wraz z przygotowaniem plików do druku, co gwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Tworzymy od podstaw naklejki reklamowe, informacyjne, promocyjne oraz etykiety dla zakładów produkcyjnych, serwisów i sprzedawców maszyn i urządzeń. Produkcja oparta na druku w wysokiej rozdzielczości i precyzyjnym cięciu ploterem pozwala nam na wykonywanie drobnych naklejek, znaczków naklejanych na wszelkiego rodzaju maszyny, urządzenia, sprzęt komputerowy.

 

 

Naklejki samoprzylepne to również: Naklejki reklamowe – Naklejki produktowe, etykiety – Naklejki wielorazowe – Naklejki dekoracyjne –  Naklejki z grafiką po stronie kleju – Naklejki odblaskowe – Naklejki magnetyczne – Naklejki żelowe / 3D

 

OFERTA MDUST: druki firmowewydruki wielkoformatowenaklejki samoprzylepnereklama zewnętrznaoklejanie samochodówwycinanie liter i znaków z foliistudio graficzneupominki reklamowe