Nowy lepszy kontakt

MDUST Agencja Reklamowa

Screenshot 20200406 224740 Chrome 300x188 Nowy lepszy kontakt
MDUST Agencja Reklamowa

 

Od dzisiaj możecie korzystać z naszego nowego czatu nie tylko za pomocą Messenger Facebook ale również WhatsApp. Zachęcamy do korzystania z tych form kontaktu, pozwalają one nie tylko na szybkie odpowiedzi ale na  kontakt nawet poza godzinami naszej pracy – oczywiście w granicach rozsądku.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, szukacie fachowego doradztwa to zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem obsługi. Na chwilę obecną dla Państwa wygody udostępniamy kanały:
– telefon kontaktowy
– adres e-mail
– adres korespondencyjny
– formularz kontaktowy w dziale KONTAKT
– komunikator WhatsApp, dostępny z naszej strony w dymku
– komunikator Messenger Facebook, dostępny z naszej strony w dymku

Zachęcamy do  kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy z MDUST Agencja Reklamowa
Zapraszamy również do śledzenia naszego FunPage na Facebook https://www.facebook.com/agencjamdust

Pracujemy nad udostępnieniem sklepu internetowego w którym można znaleźć większość naszych produktów, które są najczęściej kupowane. Pozwoli on na zaoszczędzenie Państwa czasu a w szczególności umożliwi składanie zamówień w dowolnej chwili przez 7 dni w tygodniu. Dbając o jakość oferowanych przez nas usług oraz wysoki standard obsługi sugerujemy używanie komunikatorów do wstępnego kontaktu a wszelkie wiążące ustalenia będą dokonywane poprzez maila.

 

Krótko o nas:

Nasza firma  to idealna agencja reklamowa dla każdego działająca od roku 2007. Posiadamy własne zaplecze graficzne i produkcyjne oraz utrzymujemy stałą współpracę z wieloma firmami z naszej branży. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego zlecenia reklamowego…od wizytówek po billboardy…od projektu do efektu. Dążymy do uzyskania satysfakcji i zaufania każdego Klienta, poprzez połączenie marketingu z reklamą, jak również świadczenie wysokiej jakości obsługi w projektowaniu i wykonywaniu reklam dla klientów z całego kraju.