DRUKI FIRMOWE

DRUKI FIRMOWE w MDUST Agencja Reklamowa:

Oferujemy druk wszelkiego rodzaju materiałów wspierających sprzedaż i rozpoznawalność usługi oraz produktu. Zapewniamy najwyższej jakości materiały w różnych formatach i przystępnych cenach. Drukujemy ulotki, plakaty do formatu B1, broszury, naklejki, kalendarze, torby reklamowe i inne.

 

Ulotki, plakaty, papier firmowy
W realizacji powierzonych zamówień korzystamy z najnowszych technologii, między innymi z druku offsetowego UV. Pozwala nam to wykonywać prace w najwyższej rozdzielczości z użyciem farb odpornych na czynniki zewnętrzne. Wspieramy realizację projektów w technologii UV i konwencjonalnej na folii, PCV, PPE oraz PET, a także bardziej tradycyjnych surowcach papierowych. W naszej Agencji Reklamowej można zamówić m.in. ulotki, plakaty, broszury czy naklejki z określonym wzorem lub firmowym logotypem. Jakość druku i trwałość zamówionych materiałów to dla nas priorytet.

Wszystkie rodzaje ulotek możesz zamówić on-line w naszym sklepie internetowym: MDUST – ulotki

Kilka naszych realizacji:

 

Wizytówki możecie Państwo wygodnie zamówić w naszym sklepie internetowym na WIZYTOWKI250.pl

 

Katalogi
Wiemy, jak ważna jest odpowiednia prezentacja oferowanych produktów. Podejmujemy się produkcji katalogów firmowych i informacyjnych. Oferujemy katalogi szyte, katalogi klejone czy katalogi z registrami, a także profesjonalne foldery i konspekty firmowe. Zrealizujemy również druk katalogów wysyłkowych, portfolio i innych materiałów reklamowych do formatu B1 oraz o różnej objętości i sposobie składania. Pomagamy w doborze odpowiedniego rodzaju papieru, uszlachetnień i dostosowujemy technikę druku tak, by zamówienie spełniło najwyższe standardy jakościowe. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej wykonamy także szereg prac introligatorskich.

 

Inne materiały reklamowe
Produkowane materiały reklamowe używane są na targach produktowych lub innym wydarzeniu reklamowym. Oferujemy wyspecjalizowany nadruk na materiałach promocyjnych. Drukujemy wskazane grafiki na różnego rodzaju naklejkach elektrostatycznych z użyciem specjalistycznych rozwiązań. Przygotujemy jakościowe torby reklamowe, kalendarze czy plakaty. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy.

 

 

 

OFERTA MDUST: druki firmowewydruki wielkoformatowenaklejki samoprzylepnereklama zewnętrznaoklejanie samochodówwycinanie liter i znaków z foliistudio graficzneupominki reklamowe