NAKLEJKI PRODUKTOWE

Oznakuj swój produkt w sposób, który zwiększa sprzedaż.

Czy wiesz, że za pomocą etykiet możesz znacząco podnieść prestiż swojego produktu? Dzięki profesjonalnie dobranym rozwiązaniom produkcyjnym możesz z powodzeniem wyróżnić swój produkt na rynku, dostosować do specyficznych wymagań klientów czy nadążać za zmianami, które wprowadza konkurencja. Niezależnie od motywacji są to działania przynoszące realne korzyści.

Etykiety produktowe są nie tylko niezbędnym nośnikiem informacji o produkcie, określającym jego skład, zawartość opakowania czy przekazującym wszystkie niezbędne dla użytkownika informacje.

Stosowane dziś do druku etykiet nowoczesne maszyny produkcyjne mają zdecydowanie więcej możliwości niż jeszcze kilka lat temu. Począwszy od jakości i precyzji druku, poprzez odwzorowanie kolorów do nieraz niewiarygodnych „efektów specjalnych”. Dzięki temu dziś prawie wszystko jest możliwe.

Sama etykieta przestała być wyłącznie zwykłym, niezbędnym nośnikiem informacji i zaczęła pełnić dodatkowe funkcje. Często są one związane z komunikacją z klientem. Nawiązanie takiej interakcji z odbiorcą jest możliwe na przykład dzięki personalizacji druku czyli naniesieniu indywidualnych oznaczeń na poszczególne, kolejne użytki.

Dzięki temu mamy podczas drukowania możliwość zmiany kolejnych wzorów, numerów i znaków lub zmianę rodzaju nadruku w czasie realizacji całego nakładu. Te unikalne cechy sprawiają, że zwykła etykieta stała się dziś skutecznym narzędziem marketingowym, które dostosowuje produkt do potrzeb odbiorcy i utożsamia z go marką.

 

Kilka naszych realizacji:

 

Naklejki samoprzylepne to również: Naklejki reklamowe – Naklejki produktowe, etykiety – Naklejki wielorazowe – Naklejki dekoracyjne –  Naklejki z grafiką po stronie kleju – Naklejki odblaskowe – Naklejki magnetyczne – Naklejki żelowe / 3D